Babysense with baby

KROK 2 - WYBIERZ PEWNY MONITOR ODDECHU Z CERTYFIKATEM MEDYCZNYM

Najlepszym sposobem zapewnienia bezpiecznego snu dla niemowlaka jest stosowanie zasad opisanych w KROKU 1 , zdarzają się jednak sytuacje w których może się pojawić niebezpieczny dla dziecka bezdech. Monitor oddechu to urządzenie które zaalarmuje rodziców lub opiekunów dziecka o tym zdarzeniu, dzieki czemu możliwe będzie podjęcie odpowiednich działań opisanych w KROKU 3. Zanim wybierzesz monitor oddechu przeczytaj zalecenia poniżej.

1. Na co zwrócić uwagę kupując monitor oddechu pod materac do łóżeczka dziecka ?

Zanim zdecyjesz się na zakup monitora oddechu, upewnij się że urządzenie posiada certyfikat medyczny i zostało przetestowane klinicznie.  Zanim kupisz w sklepie zapytaj sprzedawcę czy monitor jest urządzeniem medycznym i czy posiada odpowiednie certyfikaty.

2.  Kupić czy wypożyczyć monitor, a może monitor używany ?

Zdecywanie zalecamy zakup fabrycznie nowego monitora oddechu z gwarancją producenta. Funkcja monitora to monitorowanie oddechu dziecka podczas snu - nie ryzykuj kupująć produkt używany, nigdy nie wiesz czy był użytkowany zgodnie z instrukcją.  Z tych samych powodów nie zalecamy wypożyczania monitorów oddechu.  Decydując się na zakup monitora oddechu kupuj tylko w autoryzowanych puntkach sprzedaży bezpośrednio u producenta. Więcej informacji na oficjalnej stronie: www.babysense-polska.pl 

5 powodów dla których warto wybrać monitor oddechu BABYSENE 5 (nastepca modelu BABYSENSE II):

1. To jedyny monitor oddechu na rynku z certyfikatem medycznym, jedyny dopuszczony do stosowania przez rodziców w domu

 2.  To jedyny monitor oddechu pod materac bez kabli zasilająych, dzięki czemu wyeliminowano ryzyku zaplątania się dziecka w kable. 100% bezpieczny dla dziecka

3.  Babysense to ponad 20 lat doświadczeń w produkcji monitorów oddechu , monitory używane są w domach i szpitalach w ponad 35 krajach świata.

4.  Babysense jest całkowicie bezpieczny dla dziecka, jako jedyny monitor na rynku był testowany klinicznie.   

5.  Babysense 5 to bezpieczny i prosty w użyciu monitor oddechu pod materac nowej generacji, dostępny w rozsądnej cenie.   

 

 

 

 

 

BABYSENSE 5 - LEPIEJ MIEĆ PEWNOŚĆ